Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Побачив світ перший номер католицького часопису «Verbum»
15:39 П'ятниця 0 877
19-10-2018, 15:39

Побачив світ перший номер католицького часопису «Verbum»

«Verbum» – це католицький онлайн-журнал, один із проектів Інституту святого Томи Аквінського, працівники й вихованці якого вирішили запропонувати нову платформу для того, щоб говорити про довколишню реальність із перспективи віри. 
Творці журналу «Verbum» надихаються прагненням не тільки описувати, а й формувати релігійність ХХІ століття – свідому, зрілу, духовно поглиблену, відкриту до зустрічі з довколишнім світом і соціально заангажовану. Таку релігійність, яка ґрунтована на тисячолітній традиції Церкви й готова до зустрічі з сучасністю.

Перший номер журналу присвячений читанню – тому, що і як ми читаємо, як змінюється читання у зв’язку з переходом до інших носіїв, як його зміст і форма впливають на наші думки й життя загалом. Окрім сьогоднішніх поглядів на читання від Тараса Лютого, Романа Веретельника й Галини Глодзь, читачам випуску запропоноване також есе американської письменниці Фланнері О’Коннор «Католицькі романісти і їхні читачі», яке анітрохи не втратило актуальності з 1964 року, коли вперше вийшло друком.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 10:25 П'ятниця 0 254 Інший різновид краси. Простір як об’єкт морального піклування Хороше місто створює простір для людської зустрічі, дозволяє пізнавати одне одного в нашому різноманітті. Його суб’єкт – мешканці. Тому Папа Франциск закликає містян більше залучатися в ухвалення постанов щодо своєї життєвої території. Вони мають відчувати, що місто їх єднає, пише Єва Бучек у тексті, перекладеному для журналу «Вербум».