Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бал Усіх Святих для дітей у Харкові
10:01 Вівторок 0 156
6-11-2018, 10:01

Бал Усіх Святих для дітей у Харкові

4 листопада 2018 року після недільної Меси діти з парафії харківського кафедрального собору зібралися в конференційній залі при резиденції єпископа на бал Усіх Святих.
Діти заздалегідь вибирали, в якого святого перевтілитися, і готували костюми, а завданням дорослих було впізнати ці образи.

Тут були святий Петро, свята Тереза від дитятка Ісуса, свята Єлизавета Угорська, святий Володимир, свята Жанна Дарк, свята Марія Магдалина, а ще Мати Тереза і свята Ядвіга Польська. Діти презентували дві історії: невеличку сценку про святого Вікентія де Поля й виставу театру тіней про святу Джанну Беретту Моллу.

А який же бал без конкурсів і танців! Дітвора веселилася від душі.


Наприкінці свята на всіх чекало солодке частування.

Свято підготували і провели: парафіянка Наталія Гранковська, сестри гоноратки Людмила, Лілія і Фаустина, а також Агнес Кубанська OCV.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.