Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові зустрілися аніматори «Lectio Divina»
16:40 Середа 0 123
7-11-2018, 16:40

У Львові зустрілися аніматори «Lectio Divina»

6 листопада 2018 року аніматори «Lectio Divina» вдруге зібралися в курії Львівської архідієцезії. Спільне слухання розпочалося зі слів митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького, який очолив Службу Божу й виголосив проповідь.
Тему культури життя в ритмі Lectio Divina розкрив учасникам отець Кшиштоф Вонс SDS – добре знаний в Європі поширювач любові до Слова, автор численних книг про молитву. Він уже шостий рік приїздить в Україну, щоб супроводжувати досвідом численних учасників і служителів.


Перший етап реколекцій за Євангелієм від Марка був основою цього дня. Учасники, слухаючи конференції, згадували особистий досвід таких реколекції й формувалися для служіння іншим на цій дорозі. 


Одну з конференції виголосив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава, який запропонував молитовні роздуми за Євангелієм від Луки на основі притчі про милосердного батька. Єпископ також поділився багатим і різноманітним досвідом служіння Слову.

Наприкінці дня учасники (черниці, священики та миряни Католицької Церкви східного й західного обрядів) мали можливість поділитися розпочатими ініцативами на шляху служіння Слову Божому.


Такі зустрічі допомагають вогнем свого серця запалювати серця інших, відкриті до слухання та служіння.


Сестри Місіонерки Служниці Святого Духа  (SSpS)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.