Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вічні обіти в Згромадженні сестер Францисканок Місіонерок Марії
13:01 Вівторок 0 159
6-11-2018, 13:01

Вічні обіти в Згромадженні сестер Францисканок Місіонерок Марії

21 жовтня 2018 року в парафії святого Михаїла Архангела в Дунаївцях на Хмельниччині відбулася дуже радісна подія: сестра Яна Чоп, родом із Дунаївець, склала вічні обіти в Згромадженні сестер Францисканок Місіонерок Марії. Вона назавжди віддала своє життя Богові на дорозі монашого життя.
Про це розповідає на своїй Фейсбук-сторінці сестра Кристина Рошковська

Згромадження Францисканок Місіонерок Марії було засноване в Індії у 1877 році блаженною Марією від Страждань Господніх (Хелена де Шаппотен). Фундаментом духовності згромадження є постійне і безумовне жертвування себе задумам Бога, віддання свого життя в жертву за Церкву і спасіння світу. Марія, як приклад повного віддання себе Богові є особливою покровителькою згромадження.Із зустрічі з Богом в Євхаристії й адорації Пресвятих Дарів, сестри черпають силу для усього свого життя, а передусім для того, щоб проголошувати добру новину про спасіння всім, а особливо найубогішим, і тим, котрі не знають Ісуса.


 
За прикладом св. Франциска з Асізі сестри живуть згідно з Євангелієм, в простоті, мирі й радості.
7500 сестер ФММ 82 національностей працюють у 77 країнах світу.


Служіння сестер полягає у:
  • євангелізації;
  • різних формах душпастирства;
  • освіті й вихованні;
  • християнських мас-медіа;
  • медичній та соціальній роботі.
Згромадження Францисканок Місіонерок Марії в Україні діяло вже з 1908 року. Після революції 1917 року, коли настав час переслідувань Церкви, сестри були вимушені поступово залишати домівки, заклади для дітей, якими опікувались, - вони досвідчили життя у в'язницях і таборах. Деякі з них продовжували служити людям до ІІ світової війни. В Україну сестри знову повернулися у 1990 році. Сьогодні в Україні діє чотири спільноти ФММ: у Дунаївцях, Виноградові та Кривому Розі.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.