Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Cестри салезіянки працюють тепер у Гайсині на Вінниччині
12:44 Середа 0 339
7-11-2018, 12:44

Cестри салезіянки працюють тепер у Гайсині на Вінниччині

20 жовтня 2018 року розпочалося служіння Згромадження Дочок Марії Помічниці Християн (салезіянки) в парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Гайсині Вінницької області.
Працювати в парафії сестер запросив настоятель, отець Юрій Малецький, який збудував храм, а поруч із храмом – дім, де заплановано відкрити дитячо-молодіжний центр.


Під час осінніх канікул сестри разом із місіонеркою Анною Тарасевич, випускницею Школи християнського життя, яка служить при парафії вже кілька місяців, провели дитячій табір. Його темою було «Сім щасливих днів», і кожен день мав власне гасло: «Моїм щастям є життя», «Моїм щастям є родина й інтернет», «Моїм щастям є школа» тощо.


Загалом учасників табору було приблизно 60. Працювати з ними допомагала волонтерка з Одеси Каріна Кулеш. Під час табору діти мали нагоду почути невелику конференцію, у маленьких групах обмінятися думками, зробити своїми руками гарні вироби, з’їсти смачний обід і, звісно, погратися. Це була гарна пригода, за яку діти були дуже вдячні. Вони з нетерпінням чекають табору під час зимових канікул. 


Зараз у Гайсині працюють дві салезіянки: сестра Віолетта Врубель FMA і сестра Анна Заінчковська FMA.

Сестра Анна Заінчковська FMA

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.