Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво медичних працівників до бердичівського санктуарію
17:00 Понеділок 0 476
22-10-2018, 17:00

Паломництво медичних працівників до бердичівського санктуарію

20 жовтня до Всеукраїнського cанктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося традиційне паломництво медичних працівників, з нагоди літургійного спомину святого Луки Євангеліста, який є покровителем лікарів. Ідейним натхненником та організатором цього паломництва є єпископ-ординарій Луцької дієцезії - Віталій Скомаровський.


Розпочалося паломництво з реєстрації та представлення учасників, які прибули з різних міст України. До Бердичева прибули понад 80 медичних працівників з Києва, Хмельницького, Хмільника, Житомира, Коростишева, Попільні, а також долучилися до паломництва і  бердичівські медичні працівники.


Цього року конференцію для учасників провела представниця міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» - Олена Данилюк. У своєму виступі вона розповіла присутнім про дану організацію. «Місія в Україну» - це міжнародний благодійний фонд, який допомагає найвразливішим верствам населення: жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідностями.Після конференції відбулася Свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський, а співслужили йому: отець Рафаїл Мишковський, настоятель Бердичівського санктуарію, та священики, які прибули разом зі своїми медичними працівниками з різних міст України.
Після завершення Служби Божої відбулась молитва Розарію. Завершилось паломництво почастунком, який приготувала спільнота «Домашня Церква».

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.