Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа Франциск до молоді Азії: з вірою і мужністю відповідати на покликання
09:20 Вівторок 0 29
8-08-2017, 09:20

Папа Франциск до молоді Азії: з вірою і мужністю відповідати на покликання

Уважніше прислухатись до Божого поклику та з вірою і мужністю відповідати на своє покликання. З таким закликом звернувся Папа до молодих людей Азії з нагоди завершення 7-го Дня Азійської Молоді, що проходив в місті Джок’якарті на індонезійському острові Яві від 2 до 6 серпня 2017 року. Наступний День Азійської Молоді буде проведений 2020 року в Індії.
В урочистій церемонії завершення Дня Молоді взяло участь понад 20 тисяч юнаків і дівчат з католицьких громад Індонезії та 2 тисячі делегатів з 21-ї країни Азії.
У посланні, підписаному Державним Секретарем П’єтро Пароліном, Папа Франциск закликав молодь не боятися реалізувати своє прагнення бути Христовими учнями й місіонерами, вдивляючись у свідчення Пресвятої Богородиці, звертаючись до Неї, як до Матері та довіряючи Її люблячому материнському заступництву.
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
В Джок’якарті розпочався VII День Азійської Молоді
«Жити Євангелієм в багатокультурній Азії». День Азійської Молоді 2017
Рапорт CNEWA про присутність християн на Близькому Сході

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:24 Середа 0 44 Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»
Італійський відділ організації «Caritas» опублікував прес-реліз з приводу нового сильного землетрусу, що сколихнув Мексику 19 вересня 2017 р., саме в річницю страшного землетрусу 1985 року.