Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Відпочинок у Карпатах молоді з Червонограда
16:36 Середа 0 29
16-08-2017, 16:36

Відпочинок у Карпатах молоді з Червонограда

7 по 14 серпня молодь із нашої парафії відпочивали у Яремче на Прикарпатті. Кожний день був сповнений цікавих пригод та добрих людей.
Ще ми бачили озеро Марічейка, яке вабило своєю красою. Цей спуск з гори для нас склав особливі враження і запам`ятається на довго. Третьою вершиною був Петрос (2020м). Він запам`ятався нам своєю красою Чорногірського хребта та мальовничих лісів. Недалеко від Яремче ми милувалися різними водоспадами. Прикладом яким є водоспад Гук. Його висота над рівнем моря складає 900 м .
А коли нашого відпочинку проходили останні дні ми милувалися вечірнім Буковелем та горами з цього курорту .
Вільний час ми проводили весело та цікаво. Інколи ходили на річку Пруд, грали в ігри, співали пісні. Кожного дня була Свята Меса. Для нас вона була роздумами над Словом Божим.
Усім дуже сподобався такий відпочинок. І ми дуже вдячні о. Казимиру за те що прийняв нас і обіцяємо йому свою молитву. Ще ми дякуємо о. Миколі і с. Оксані, що організували таку чудову поїздку.
Даринка Кузмів
Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на ua.spiritus-sanctus.org.ua

По темі:
Летичів: урочистість Пресвятої Богородиці очолив архієпископ Мечислав Мокшицький
Боярка: Святий Дух приходить і в маленькі парафії
Відпуст у храмі святого Миколая

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.