Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Синод: підсумковий документ – плід «командної праці»
12:34 Неділя 0 97
28-10-2018, 12:34

Синод: підсумковий документ – плід «командної праці»

Отці Синоду передали Папі Францискові Підсумковий документ Асамблеї, який він апробував для оприлюднення.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Три частини, 12 розділів та 167 параграфів, що займають 60 сторінок. Таким є Підсумковий документ XV Звичайної асамблеї Синоду єпископів, на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання», що відбувалася у Ватикані. 27 жовтня 2018 року під час завершального засідання, – 22-го загального зібрання, було затверджено даний документ шляхом голосування. Документ передали Святішому Отцеві, який авторизував його оприлюднення.

Плід «командної» праці

Текст документа, побудований на основі євангельської розповіді про зустріч учнів з Емауса з Ісусом, в залі засідань Синоду, почергово зачитували Головний доповідач – кардинал Сержіо да-Роша, спеціальні секретарі та єпископ Бруно Форте – член редакційної комісії.

За словами Головного доповідача, цей текст, що є доповненням Робочого документа, з якого він запозичив структуру, є результатом «справжньої командної праці» Отців Синоду разом з іншими учасниками, «особливо, молодих людей». Документ включає в себе 364 представлені отцями поправки. «Більшість з них, – додав кардинал да-Роша, – були конкретними й конструктивними».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий