Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск зустрівся з Президентом Польщі
14:15 Середа 0 459
17-10-2018, 14:15

Папа Франциск зустрівся з Президентом Польщі

Серед тем, які Папа Франциск обговорив із Президентом Польщі Анджеєм Дудою під час аудієнції у понеділок, 15 жовтня 2018 року, був і конфлікт в Україні.
Як повідомляють Новини з Ватикану, зустріч із польським Президентом була пов’язана з 40-річчям від обрання кардинала Кароля Войтили на Святий Престол.

Приватна розмова Його Святості з Анджеєм Дудою тривала майже півгодини. Було підкреслено важливість християнських цінностей в історії Польщі, заторкнуто теми спільного зацікавлення, зокрема сприяння сім’ї, наголошено на внеску Польщі в проект європейської інтеграції. Ішлось і про деякі міжнародні питання, серед яких – конфлікт в Україні, ситуація на Близькому Сході, міграція та збереження довкілля в контексті Конференції ООН про кліматичні зміни, яка відбудеться в Польщі в грудні цього року.

Анджей Дуда подарував Папі копію образу Милосердного Ісуса з Вільнюса.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 108 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.