Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Зустріч спільноти Сихар для подружжів у кризі у Хмельницькому
16:32 Неділя 0 97
4-11-2018, 16:32

Зустріч спільноти Сихар для подружжів у кризі у Хмельницькому

Повір, що «для Бога немає нічого неможливого» (Лк 1,37).


7 листопада 2018 року (середа) о 19:00 у м. Хмельницький (парафія Христа Царя, Проспект Миру 55, мікрорайон Виставка) спільнота Сихар запрошує на зустріч людей, які переживають подружню кризу.

Якщо ви почуваєтеся самотніми й не можете порозумітися з чоловіком чи дружиною; якщо ваші чоловік чи дружина покинули вас; якщо ви не знаєте, як урятувати своє подружжя – прийдіть!

Зустрічі відбуваються кожної першої середи місяця. Розпочинаються вони о 19:00 Месою в храмі, а опісля учасники збираються в залі в нижньому храмі. Завершуються о 21:30.

Уожне вінчане подружжя, яке переживає кризу, можна врятувати.

Мета спільноти подружжів у кризі «Сихар» – прямування до зцілення сакраментального подружжя, яке переживає кризу. Якщо активно співпрацювати з Господом Ісусом Христом у будь-якій ситуації, навіть безнадійній із людського погляду, можна відродити подружжя. Адже для Бога нема неможливих речей. Правда про силу Таїнства Подружжя означає, що навіть якщо чоловік і дружина не можуть бути одне з одним і починають мешкати окремо, то їхній шлюб – сакраментальний союз із Богом – триває надалі. Вони залишаються чоловіком і дружиною й саме такими стануть перед Богом. Таїнство Подружжя – це дар Бога, Який дає одруженим силу відновлювати свою подружню спільноту в кожній ситуації.

Більше інформації про зустріч – за тел. 097 904 6685 (Олена).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий