Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском
12:57 Вівторок 0 631
9-10-2018, 12:57

Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском

Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.
Папа Франциск поцікавився різними питаннями, пов’язаними з ситуацією в Україні. Довідавшись про результати завершеної акції «Папа для України», він висловив задоволення з виконаної роботи та глибоке занепокоєння стражданнями, які й досі тривають. Папа запевнив, що міркує про можливість організувати нову допомогу для жертв, особливо дітей і найбільш незахищених у цій трагедії.

Папа Франциск уділив Апостольське благословення католикам і всім мешканцям України, запевняючи у щоденній молитві за мир, суспільний і моральний розвиток та братерство поміж усіма, хто вірить у Христа.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:38 Четвер 0 61 Духовна подорож у Литву: Молитовний щит ХСП зростає Завершилася подорож служителів Християнської служби порятунку у Литву. Завданням цієї подорожі, як і низки інших у традиційно католицькі країни, було зміцнити духовне сопричастя з нинішніми союзниками та знайти нових для побудови спільного Молитовного щита. Молитовні інтенції важливі та зрозумілі для всіх, хто долучається до Щита, хоч би де перебував: мир на Донбасі, відродження християнської цивілізації на теренах об’єднаної Європи, навернення до Бога та покаяння Росії, захист і прозріння Ізраїлю, протидія в сучасному світі духам комунізму, нацизму, антисемітизму, імперіалізму й гендеризму.