Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Кривий Ріг – Сімейний пікнік
10:37 Середа 0 42
7-06-2017, 10:37

Кривий Ріг – Сімейний пікнік

У неділю 28 травня в нашій парафії відбувся сімейний пікнік.
Він став чудовою нагодою для відзначення відразу кількох подій, а саме: останній дзвоник у школах, день Матері, закінчення катехітичного року, перерва на канікули в Академії для дітей, а також день дитини, що святкуватиметься вже незабаром.Смаколики, які діти власноруч приготували для своїх близьких, пантоміми, віршики та пісні – це лише невеликий перелік того, що відбувалось в нас сьогодні після обіду. Але не лише діти приготували несподіванки для своїх батьків. З нагоди дня дитини батьки також приготували для своїх діток надзвичайно цікаву забаву під назвою ‘рукавичка’.
Закінчився пікнік іграми та конкурсами, що їх приготували наймолодші учасники. Так в спільних іграх та розвагах радісно і приємно пройшов післяобідній недільний час.
Джерело - Місіонери Салетини

По темі:
Кривий Ріг – Перше Причастя
День молоді в Мурафі
Бердичів: Християнська хода «Ні – аборту»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:30 Четвер 0 358 Пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні
15 листопада в монастирі сестер-бенедиктинок у Житомирі відбулося пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні.