Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Бердичів: Християнська хода «Ні – аборту»
14:42 Вівторок 0 55
6-06-2017, 14:42

Бердичів: Християнська хода «Ні – аборту»

Другий рік поспіль за ініціативи спільноти «Легіон Марії» при Римсько-Католицькій парафії Святої Варвари у Бердичеві відбулася християнська хода «Ні – аборту» вулицями Бердичева від костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія.
Перед початком ходи перед костелом Святої Варвари відбулася молитва, яку провів настоятель парафії Святої Варвари отець Віталій Бартов’як. По завершенню молитви до усіх присутніх мали змогу звернутися усі бажаючі.  З підтримкою проведення такого заходу у Бердичеві виступив Благодійний фонд «Місія в Україні»,який допомагає жінкам у важких життєвих ситуаціях.
Під час ходи учасники молилися та висловлювали свій протест проти абортів в Україні. Приємно відзначити, що у ході взяли участь бердичівляни різного віку. Від маленьких діток та людей старшого віку.
На площі перед Всеукраїнським Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярія біля пам’ятника Святого Йоана Павла ІІ відбулася молитва на завершення. Усі присутнім подякував за участь настоятель Бердичівського Санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.


Джерело - Орден Босих Кармелітів в Україні

По темі:
Боярка: Святий Дух приходить і в маленькі парафії
Києвом пройшла Хода на захист прав дітей і сім'ї
Парламентарі, урядовці, посли разом молилися за дітей та всю Україну (ВІДЕО)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 47 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».