Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес
16:35 Вівторок 0 144
10-07-2018, 16:35

У Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес

У Санта-Круз-де-ла-Сьєрра в Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес на тему «Америка на місії, Євангеліє – це радість». Участь у ньому бере кардинал Фернандо Філоні, спеціальний посланець Папи Франциска. Конгрес триватиме від 9 до 14 липня 2018 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

На конгрес до Санта-Круз-де-ла-Сьєрра прибуло понад 2500 учасників і місіонерів. «Наші родини й Церква відчинили двері своїх домівок і сердець, щоб ви почувалися як удома», – читаємо у вітальному посланні архиєпископа Серхіо. У з’їзді візьмуть участь 1200 національних делегатів та 1100 міжнародних, а також 80 спеціальних гостей. Про різні логістичні й організаційні справи дбатимуть 400 волонтерів.

Безпосередня робота конгресу розпочнеться 10 липня інавгураційною Месою, після якої – чотири дні конференцій, дискусій, праці в групах, форумів, свідчень і молитовних заходів.

Посланець Папи Франциска

Папа Франциск призначив префекта Конгрегації євангелізації народів кардинала Фернандо Філоні своїм спеціальним посланцем на конгрес. У номінаційному листі читаємо побажання Його Святості, щоб Церква в Америці й надалі «з великим старанням, радістю та довірою вершила нову євангелізацію», пам’ятаючи про те, що «в Божому серці пріоритетне місце збережене для бідних, для яких Він Сам став убогим».

Початки Американських місіонерських конгресів

Конгреси, присвячені викликам євангелізації всієї Америки, зродилися з Латиноамериканських місіонерських конгресів, започаткованих за ініціативою Папських місійних організацій у співпраці з Конференціями єпископів та організаціями місіонерського характеру.

Латиноамериканські конгресам же передували Національні місіонерські конгреси в Мексиці. 1977 року в місті Торреон відбувався VII такий конгрес. Присутність на ньому кардинала Агнело Россі, тодішнього префекта Конгрегації євангелізації народів, і делегацій із різних країн Латинської Америки надала йому регіонального характеру, тож його вважають першим Латиноамериканським місіонерським конгресом, яких пізніше провели ще чотири.

До шостого такого з’їзду 1999 року приєдналися Канада та США, і він став першим Американським місіонерським конгресом. На цих зустрічах були ухвалені важливі постанови щодо покращення місіонерської діяльності на континенті.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 101 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.