Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:33 Середа 0 542
7-06-2017, 12:33

Свято не лише для дітей

3 червня 2017 року в Навчально-Виховному Центрі св. Зигмунда для дітей та дітей-сиріт у Стрию відбулося свято.
З нагоди Дня дитини, закінчення навчального року та 10-ої річниці функціонування садочка в суботню пообідню пору на території монастиря Сестер Святого Йосипа та Центру зібралося чимало теперішніх та колишніх вихованців НВЦ св. Зигмунда, їхніх батьків, парафіян, які будували садочок, вихователів, які тепер виховують малечу.
На свято завітали також с. Тобіаша Сємек – Настоятелька Української Провінції Згромадження Сестер Святого Йосипа та с. Віргінія Ліпська разом зі своїми вихованцями з Львівської Світлиці. Багато запрошених гостей, таких як о. Ян Нікель, сестри, які працювали в садочку, не маючи змоги приїхати на святкування 3 червня, запевняли, що прибудуть до Стрия на подячну Святу Месу у день спомину св. Зигмунда Гораздовського.Посеред пісень, приємних спогадів випускників, численних забав, спеціально організованих для дітвори майстер-класів, лунало багато слів вдячності, скерованих до Сестер, які працювали та працюють в Центрі, а також від Сестер до всіх людей, які духовно та матеріально підтримують діяльність садочка.Зібрані на святкуванні релігійними пісеньками та словами молитви Господньої і до Богородиці просили Бога про необхідні благодаті та дальше Його благословення.
Сестри Святого Йосипа є вдячними парафіянам за допомогу в проведенні свята, а також усім прибулим на святкування.Сестри запрошують усіх на Євхаристію, яка відправлятиметься у Стрийському римсько-католицькому храмі Народження Діви Марії о 16.00 год. 26 червня у день літургійного спомину св. Зигмунда Гораздовського – їхнього Засновника та покровителя Навчально-Виховного Центру.
Джерело - Згромадження сестер святого Йосипа

По темі:
Кривий Ріг – Сімейний пікнік
Кривий Ріг – Перше Причастя
День молоді в Мурафі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.