Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Заклик Папи Франциска з нагоди Всесвітнього Дня Біженця
14:43 Неділя 0 229
18-06-2017, 14:43

Заклик Папи Франциска з нагоди Всесвітнього Дня Біженця

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 18 червня 2017 р., Папа Франциск пригадав паломникам про те, що у вівторок, 20 червня, припадатиме Всесвітній День Біженця під егідою ООН, цьогорічне відзначення якого відбуватиметься під гаслом: «Разом з біженцям. Сьогодні більше, ніж будь-коли, ми повинні стати на бік біженців».
«Слід приділити конкретну увагу жінкам, чоловікам і дітям, що втікають від конфліктів, насильства та переслідування, – сказав Святіший Отець. – Згадаймо також у молитвах тих, які втратили життя у морі чи під час виснажливих наземних подорожей. Їхні історії болю та надії можуть перетворитися в нагоди братерської зустрічі та справжнього взаємного пізнання. У дійсності, особиста зустріч з біженцями розвіює страхи та викривлені ідеології, стаючи фактором зростання в людяності, здатним зробити місце для почуття відкритості й будування мостів».
Папа також висловив свою близькість португальському народові, який потерпає від нищівних лісових пожеж, запросивши прочан в тиші помолитися за тих, які постраждали від них.
Вітаючи різні групи прочан, Святіший Отець звернувся з окремим привітанням до представників високого рангу з Центральноафриканської Республіки та ООН, які прибули до Риму на зустріч, організовану Спільнотою святого Еґідія. «Зберігаю у серці подорож, яку я здійснив до цієї країни в листопаді 2015 року, та висловлюю побажання, аби з Божою допомогою та завдяки добрій волі всіх, був повністю перезапущеним та зміцненим мирний процес – необхідна умова розвитку».
Єпископ Риму також пригадав, що цього дня ввечері очолить Святу Месу перед папською базилікою святого Івана та процесію з Найсвятішими Тайнами до папської базиліки Пресвятої Марії, запрошуючи всіх взяти у ній участь. Саме урочистості Христових Тіла і Крові, яка цього дня відзначалася в Італії та багатьох країнах світу, Папа присвятив своє повчання, сказане перед Марійською молитвою, наголошуючи на тому, що «живитися Ісусом-Євхаристією означає також з довір’ям вручитися Йому і піддатися Його проводові».
Джерело: Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Щоб прийняти Господній скарб спасіння, слід усвідомити свою слабкість
Папа: Корупція – найгірше суспільне лихо

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Середа 0 40 Папа Франциск відвідає Марокко Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск на запрошення Його Величності Короля Мухамеда VI й місцевих єпископів 30 і 31 березня 2019 року побуває з Апостольським візитом у Марокко, де відвідає Рабат і Касабланку. Програму візиту буде оприлюднено пізніше.