Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Підсумки XXIV зустрічі Ради Кардиналів
11:31 Четвер 0 206
26-04-2018, 11:31

Підсумки XXIV зустрічі Ради Кардиналів

Від 23 до 25 квітня 2018 року у Ватикані збиралися члени Ради Кардиналів, яка допомагає Папі Францискові реформувати Римську Курію й керувати Церквою. У середу, 25 квітня, директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк поділився з акредитованими журналістами підсумками XXIV зустрічі Ради.
Як повідомляє Радіо Ватикану, на чергові спільні засідання прибули всі члени, крім кардинала Джорджа Пелла. Папа Франциск не зміг долучитися тільки до однієї наради, яка в середу збігалася з загальною аудієнцією. Значна частина праці була присвячена переглядові проекту нової Апостольської конституції про Римську Курію. Іще потрібне редагування, а після нього кардинали-радники затвердять остаточний текст, який передадуть Папі для подальших консультацій та остаточного затвердження.

Чимало з питань, на основі яких сформований новий документ, вже були обговорені під час попередніх засідань Ради: це Римська Курія на служінні Понтифікові й місцевим Церквам, пастирський характер куріальної діяльності, звіщення Євангелія та місіонерський духу як перспектива, що характеризує діяльність усієї Курії.

Кардинал Шон О’Меллі, який також очолює Папську Комісію щодо захисту неповнолітніх, розповів учасникам про різні заходи в усьому світі, спрямовані на захист неповнолітніх і вразливих дорослих, і доповів про нещодавню пленарну асамблею Комісії. Кардинали-радники також заслухали монсеньйора Лусіо Руіса, секретаря Секретаріату у справах комунікацій, який представив актуальний стан реформування ватиканської комунікаційної системи.

Наступна зустріч Ради Кардиналів триватиме з 11 до 13 червня 2018 року.

За темою:
Папа Франциск запрошує до Барі на екуменічну молитву за Близький Схід
Папа молиться за успіх мирних ініціатив на Корейському півострові
Папа: Хрещення – це не магічна формула, а дар Святого Духа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий