Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 12 липня 2018 року)
14:23 Четвер 0 244
12-07-2018, 14:23

Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 12 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
У папській базиліці святого Петра у Ватикані відбулася церемонія похорону та відслужено жалобну Месу за упокій душі Його Еміненції Жана-Луї Торана, кардинала, камерленго Святої Римської Церкви, який помер 5 липня. Заупокійну Літургію очолив кардинал Анджело Содано, декан Колегії кардиналів, у співслужінні з кардиналами, архієпископами та єпископами. У богослужінні взяв участь Його Святість Папа Франциск. Опубліковано відеорепортаж із Меси. 

***

11 липня прес-центр оприлюднив текст виступу монсеньйора Фернандо Кіки Ареллана, Постійного спостерігача від Святого Престолу при Продовольчій і сільськогосподарській організації ООН, на конференції «Забезпечення соціальної, екологічної й комерційної стійкості рибальства», яка триває у Римі з 9 до 13 липня. Текст подано англійською мовою.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Понеділок 0 41 Папа: Ми покликані до щастя, яке здобуваємо, стаючи на Божий бік Ісусові блаженства – це послання, яке спонукає не покладатися на матеріальні речі, а відкритися до вищої реальності. На цьому наголосив Папа Франциск, коментуючи перед молитвою «Ангел Господній» у неділю, 17 лютого 2019 року, версію блаженств, записану в шостому розділі Євангелія від Луки.