Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочався візит кардинала Ґвалтьєро Бассетті в Україну
16:31 П'ятниця 0 118
13-07-2018, 16:31

Розпочався візит кардинала Ґвалтьєро Бассетті в Україну

Від 13 до 16 липня 2018 року на запрошення Блаженнішого Святослава Шевчука, Глави Української Греко-Католицької Церкви, в Україні перебуває кардинал Ґвалтьєро Бассетті, голова Конференції єпископів Італії.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У п’ятницю, 13 липня 2018 року, розпочався кільденний візит кардинала Ґвалтьєро Бассетті в Україну. Голову Конференції єпископів Італії супроводжує єпископ Вітторіо Франческо Віола. Відповідаючи на запрошення Блаженнішого Святослава, кардинал Бассетті візьме участь у загальнонаціональній прощі до Марійного санктуарію в Зарваниці, що на Тернопільщині, з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі-України.

Окремі пункти програми святкувань у Зарваниці: у суботу, 14 липня 2018 року, – зустріч кардинала з українською молоддю, а ввечері – молитовна хода зі свічками, Молебень до Пресвятої Богородиці і звернення кардинала до українських прочан; у неділю, 15 липня, – архієрейська Божественна Літургія.

«Для нашого народу, який відчуває на собі війну та страждання, – зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви, – візит кардинала Бассетті є знаком любові та близькості італійської Церкви». Варто наголосити, що Конференція єпископів Італії підтримує багато греко-католицьких проектів як в Україні, так і за її межами. В Італії, згідно з офіційними статистичними даними, спільнота українських греко-католиків є четвертою найбільшою спільнотою мігрантів апеннінського півострова. Її душпастирство звершують 70 священиків під проводом Апостольського візитатора й координатора.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Понеділок 0 85 Папа заохотив молодь пам’ятати про своє коріння, щоб будувати сім’ю майбутнього «Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».