Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 5 липня 2018 року)
15:16 Четвер 0 83
5-07-2018, 15:16

Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 5 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Оприлюднено текст виступу Державного секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна на відкритті сесії Міжнародної конференції «Збережімо наш спільний дім і майбутнє життя на Землі», яка триватиме з 5 до 6 липня 2018 року у Ватикані. Конференція приурочена до третьої річниці виходу в світ енцикліки Його Святості Папи Франциска «Laudato si'». Офіційний текст опубліковано англійською мовою.

***

Його Святість Папа Франциск постановив про такі відставки й нові призначення:

  • прийнято заяву про відставку з посади єпископа-помічника архідієцезії Монпельє (Франція), яку подав монсеньйор Клод Азема;
  • оголошено про номінацію єпископа-ординарія єпархії святих Кирила і Мефодія для словаків у Торонто (Канада); ним став преподобний Маріан Андрей Пацак CSSR, дотеперішній капелан редемптористського монастиря Пресвятої Трійці у Вранові-над-Топльоу-Ломніца (Словаччина); подано коротку біографію номінанта;
  • оголошено про номінацію префекта Дикастерії у справах комунікацій; ним став доктор Паоло Руффіні, дотеперішній директор телевізійної мережі Конференції єпископів Італії; подано коротку біографію номінанта.

***

Опубліковано офіційну програму Апостольського візиту Його Святості Папи Франциска до Литви, Латвії й Естонії, який має відбутися 22–25 вересня 2018 року. Програма передбачає перебування Папи у Вільнюсі й Каунасі (Литва), Ризі й Аглоні (Латвія), Таллінні (Естонія). Оприлюднено перше інформаційне повідомлення з логістичною інформацією для журналістів щодо майбутнього Апостольського візиту.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Понеділок 0 85 Папа заохотив молодь пам’ятати про своє коріння, щоб будувати сім’ю майбутнього «Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».