Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 5 липня 2018 року)
15:16 Четвер 0 233
5-07-2018, 15:16

Офіційний ватиканський бюлетень (четвер, 5 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Оприлюднено текст виступу Державного секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна на відкритті сесії Міжнародної конференції «Збережімо наш спільний дім і майбутнє життя на Землі», яка триватиме з 5 до 6 липня 2018 року у Ватикані. Конференція приурочена до третьої річниці виходу в світ енцикліки Його Святості Папи Франциска «Laudato si'». Офіційний текст опубліковано англійською мовою.

***

Його Святість Папа Франциск постановив про такі відставки й нові призначення:

  • прийнято заяву про відставку з посади єпископа-помічника архідієцезії Монпельє (Франція), яку подав монсеньйор Клод Азема;
  • оголошено про номінацію єпископа-ординарія єпархії святих Кирила і Мефодія для словаків у Торонто (Канада); ним став преподобний Маріан Андрей Пацак CSSR, дотеперішній капелан редемптористського монастиря Пресвятої Трійці у Вранові-над-Топльоу-Ломніца (Словаччина); подано коротку біографію номінанта;
  • оголошено про номінацію префекта Дикастерії у справах комунікацій; ним став доктор Паоло Руффіні, дотеперішній директор телевізійної мережі Конференції єпископів Італії; подано коротку біографію номінанта.

***

Опубліковано офіційну програму Апостольського візиту Його Святості Папи Франциска до Литви, Латвії й Естонії, який має відбутися 22–25 вересня 2018 року. Програма передбачає перебування Папи у Вільнюсі й Каунасі (Литва), Ризі й Аглоні (Латвія), Таллінні (Естонія). Оприлюднено перше інформаційне повідомлення з логістичною інформацією для журналістів щодо майбутнього Апостольського візиту.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.