Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 4 липня 2018 року)
17:38 Середа 0 267
4-07-2018, 17:38

Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 4 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
У Ватикані презентували інструкцію Конгрегації у справах інститутів богопосвяченого життя й товариств апостольського життя «Ecclesiae Sponsae Imago» («Образ Церкви-нареченої [Христа]»), присвячену богопосвяченим дівам. На презентації виступили кардинал Жуан Брас де Авіс, префект конгрегації, та монсеньйор Хосе Родріґес Карбальо OFM, секретар конгрегації. 

Оприлюднено офіційний текст і переклади інструкції «Ecclesiae Sponsae Imago». Документ опублікований англійською, італійською, іспанською та французькою мовами. 

***

Служба папських літургійних церемоній інформує, що в четвер, 19 липня 2018 року, о 10:00 у залі консисторій Апостольського палацу у Ватикані Його Святість Папа Франциск головуватиме на богослужінні третьої години, яким відкриється ординарна публічна консисторія, присвячена проголошенню імен новоканонізованих святих. Кардиналів, які мешкають або перебувають у Римі у день консисторії, просять прибути в Апостольський палац одягненими у вбрання для хору. 

***

У п’ятницю, 6 липня 2018 року, об 11:00 Його Святість Папа Франциск відслужить спеціальну Месу для мігрантів на вівтарі Катедри папської базиліки святого Петра з нагоди п’ятої річниці візиту Папи Франциска до мігрантських таборів на острові Лампедуза (8 липня 2013). Це буде час молитви за померлих, за тих, хто вижив, і за тих, хто їм допомагає. Очікують на приблизно 200 осіб, зокрема, мігрантів і їхніх опікунів.

***

Оприлюднено офіційний текст виступу Папи Франциска перед учасниками зустрічі сприяння Родині Найціннішої Крові. У промові Папа особливо наголосив на важливості культу Пресвятої Крові Господньої та позитивно відгукнувся про роль Родини Найціннішої Крові у справі поширення цього культу в Церкві.

***

Його Святість Папа Франциск задовольнив прохання про відставку з посад єпископа-ординарія вірмено-католицької дієцезії святого Григорія в Буенос-Айресі (Аргентина) та вірмено-католицького екзарха Латинської Америки і Мексики (Бразилія), яке подав монсеньйор Вартан Валдір Богосян SDB. Папа номінував єпископом-ординарієм вірмено-католицької дієцезії святого Григорія в Буенос-Айресі та вірмено-католицьким екзархом Латинської Америки і Мексики преподобного Пабло Хакімяна, клірика згаданої дієцезії, дотеперішнього настоятеля вірменської катедри Буенос-Айреса. Подано коротку біографію номінанта.

Папа Франциск призначив Апостольським Нунцієм в Угорщині монсеньйора Майкла А. Блума SVD, титулярного архієпископа Алессано, дотеперішнього Апостольського Нунція в Уганді.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.