Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Шепетівці уділено Таїнство Священства
11:24 Середа 0 366
20-06-2018, 11:24

У Шепетівці уділено Таїнство Священства

Вихідні 16-17 червня 2018 року були на Хмельниччині по-особливому благословенні. Уперше за майже тридцятирічну історію в парафії Воздвиження Святого Хреста в місті Шепетівка було уділено Таїнство Священства.


В суботу, 16 червня, Його Преосвященство єпископ ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB довершив покликання брата Пасхаліса Владислава Рабцевича OFM на врочистій Месі.У неділю, 17 червня, отець неопресвітер Пасхаліс звершив приміційну Месу в рідному храмі, поріг якого вперше переступив ще на маминих руках, зовсім крихітним хлопчиком.


Отець Андрій Немченко OFM у проповіді зосередив увагу на словах єпископа Віталія Кривицького: «Священик – це міст між світом та Богом. Завдання кожного священика ‒ належно пильнувати міст від пошкоджень і руйнування. Багато людей пройдуть цим мостом: жінки на високих підборах, люди, які щойно вийшли з хліву і т.д. Байдуже хто. Кожен, хто ступить на міст, повинен по ньому пройти або до святості або до наступного мосту». Отець Андрій OFM доповнив ці напучування, сказавши що люди самі по собі не знайдуть дорогу на міст. Треба виступати за нашого Христа. Виступати завжди й усюди.


Дорогий отче Пасхаліс! Від щирого серця зичимо Вам справжнього священицького щастя. І нехай творення цього щастя буде Ваш з Ісусом секрет!   

О. К.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:31 Субота 0 124 Третій день паломництва групи з Кам’янки-Бузької й Тернополя до Більшівців Третій день паломництва групи блаженного Якова Стрепи до Більшівців– це дорога з Гологір до Нараєва. Паломники подолали 34 км, і їм не спинили навіть невеликі негаразди з навігацією.