Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 11 липня 2018 року)
15:30 Середа 0 193
11-07-2018, 15:30

Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 11 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Опубліковано повідомлення Служби папських літургійних церемоній про те, що о 10:45 у четвер, 12 липня 2018 року, біля вівтаря Кафедри папської базиліки святого Петра у Ватикані розпочнуться церемонії похорону Його Еміненції Жана-Луї Торана, кардинала-пресвітера титулярної церкви Сант-Аполлінаре-алле-Терме-Нероніане-Алессандріне, камерленго Святої Римської Церкви, який помер 5 липня. Заупокійну літургію очолить кардинал Анджело Содано, декан Колегії кардиналів, у співслужінні з кардиналами, архієпископами та єпископами. У богослужінні братиме участь Його Святість Папа Франциск. 

***

Його Святість Папа Франциск прийняв зречення з посади ординарія дієцезії Хірардота (Колумбія) єпископа Гектора Хуліо Лопеса Хуртадо SDB; Папа номінував ординарієм цієї дієцезії монсеньйора Жейме Муньоса Педроса, дотеперішнього єпископа дієцезії Араука. Подано коротку біографію номінанта.

Папа Франциск номінував єпископом-коад'ютором дієцезії Сан Хосе в Каліфорнії (США) монсеньйора Оскара Канту, дотеперішнього єпископа дієцезії Лас Крусес у Нью-Мексико (США). Подано коротку біографію номінанта.

Папа номінував єпископами-помічниками для дієцезії Форталеса (Бразилія):

  • преподобного Хуліо Сезара Сузу де Хесуса, клірика архідієцезії Терезіна, дотеперішнього настоятеля парафії Празького Дитятка Ісуса, надавши йому титулярну кафедру Арба;
  • преподобного Вальдеміра Вісенте Андраре Сантоса, клірика архідієцезії Аракажу (Бразилія), дотеперішнього генерального вікарія й настоятеля парафії Пресвятої Діви Лурдської, надавши йому титулярну кафедру Кастабала.

Подано короткі біографії номінантів.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:28 Субота 0 59 Папа: Усі ми співвідповідальні за «спільний дім» Про належну увагу до автохтонних народів і потребу солідарності та співпраці в піклуванні про довкілля й розв’язанны нагальних питань, пов’язаних із нашою планетою, Папа говорив під час зустрічі з учасниками IV Форуму тубільних народів.