Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Жовківському храмі святого Лаврентія освятили новий вівтар
15:37 Четвер 0 1 084
12-07-2018, 15:37

У Жовківському храмі святого Лаврентія освятили новий вівтар

7 липня 2018 року в парафії святого Лаврентія в Жовкві на Львівщині під час урочистої Меси митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький освятив головний вівтар храму.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На свято прибули священики з деканату й гості з Польщі, представники місцевої влади на чолі з головою Жовківської райдержадміністрації Надією Щур і численні віряни з навколишніх громад.

Після молитви освячення й обряду помазання святим єлеєм священики приготували вівтар до звершення Євхаристії, застеливши його й запаливши свічки Господнього столу на знак присутності Бога у храмі. У вівтар були покладені реклівії святого єпископа Йосифа Більчевського. Мощі святого – це знак єдності храму з Христом, Джерелом святості.

Проповідь виголосив архієпископ Мечислав Мокшицький.

Як у домівках нас єднає нас стіл, так у храмі нас єднає вівтар. Біля нього ми збираємося, на ньому священик звершує Жертву Христа, відбувається переміна хліба в Тіло й вина у Кров Спасителя. Тому можемо сказати, що немає храму, немає Меси, немає Святого Причастя без вівтаря…

Вівтар і жертва Христа, яка звершується на ньому, вписується в нашу дорогу святості, про що нагадують вкладені тут реліквії святого єпископа Йосифа Більчевського. Нехай же вони нагадають нам і про те, що й ми можемо бути святими, як Святий наш Бог. Нехай нагадають, що бути святим – це не щось надзвичайне, а завдання кожного з нас.

На завершення урочистості отець прелат Юзеф Легович, настоятель парафії, подякував усім жертводавцям і парафіянам, які долучилися до спорудження нового вівтаря.

Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.