Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)
15:44 П'ятниця 0 59
6-07-2018, 15:44

Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про офіційні події:
Його Святість Папа Франциск відслужив Месу в намірах мігрантів у базиліці святого Петра у Ватикані, на вівтарі Катедри святого Петра. Літургію було відправлено на згадку про п’яту річницю папського візиту до табору переселенців на італійському острові Лампедуза. У Месі взяло участь приблизно 200 осіб, зокрема мігранти та їхні опікуни. Опубліковано текст папської проповіді, виголошеної італійською мовою; подано переклади французькою, англійською, німецькою, португальською й польською мовами.

***

Оприлюднено текст промови Його Святості Папи Франциска до учасників Міжнародної конференції «Збереження нашого спільного дому і майбутнє життя на Землі» з нагоди третьої річниці виходу енцикліки «Laudato si’». Папа Франциск прийняв учасників конференції на спеціальній аудієнції у Климентинській залі Апостольського палацу. Текст промови подано італійською й англійською мовами 

***

Його Святість Папа Франциск постановив послати в Демократичну Республіку Конго монсеньйора Етторе Балестреро, титулярного архієпископа Вітторіани, Апостольського Нунція, дотеперішнього папського представника у Колумбії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Понеділок 0 85 Папа заохотив молодь пам’ятати про своє коріння, щоб будувати сім’ю майбутнього «Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».