Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)
15:44 П'ятниця 0 720
6-07-2018, 15:44

Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про офіційні події:
Його Святість Папа Франциск відслужив Месу в намірах мігрантів у базиліці святого Петра у Ватикані, на вівтарі Катедри святого Петра. Літургію було відправлено на згадку про п’яту річницю папського візиту до табору переселенців на італійському острові Лампедуза. У Месі взяло участь приблизно 200 осіб, зокрема мігранти та їхні опікуни. Опубліковано текст папської проповіді, виголошеної італійською мовою; подано переклади французькою, англійською, німецькою, португальською й польською мовами.

***

Оприлюднено текст промови Його Святості Папи Франциска до учасників Міжнародної конференції «Збереження нашого спільного дому і майбутнє життя на Землі» з нагоди третьої річниці виходу енцикліки «Laudato si’». Папа Франциск прийняв учасників конференції на спеціальній аудієнції у Климентинській залі Апостольського палацу. Текст промови подано італійською й англійською мовами 

***

Його Святість Папа Франциск постановив послати в Демократичну Республіку Конго монсеньйора Етторе Балестреро, титулярного архієпископа Вітторіани, Апостольського Нунція, дотеперішнього папського представника у Колумбії.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.