Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)
15:44 П'ятниця 0 188
6-07-2018, 15:44

Офіційний ватиканський бюлетень (п’ятниця, 6 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про офіційні події:
Його Святість Папа Франциск відслужив Месу в намірах мігрантів у базиліці святого Петра у Ватикані, на вівтарі Катедри святого Петра. Літургію було відправлено на згадку про п’яту річницю папського візиту до табору переселенців на італійському острові Лампедуза. У Месі взяло участь приблизно 200 осіб, зокрема мігранти та їхні опікуни. Опубліковано текст папської проповіді, виголошеної італійською мовою; подано переклади французькою, англійською, німецькою, португальською й польською мовами.

***

Оприлюднено текст промови Його Святості Папи Франциска до учасників Міжнародної конференції «Збереження нашого спільного дому і майбутнє життя на Землі» з нагоди третьої річниці виходу енцикліки «Laudato si’». Папа Франциск прийняв учасників конференції на спеціальній аудієнції у Климентинській залі Апостольського палацу. Текст промови подано італійською й англійською мовами 

***

Його Святість Папа Франциск постановив послати в Демократичну Республіку Конго монсеньйора Етторе Балестреро, титулярного архієпископа Вітторіани, Апостольського Нунція, дотеперішнього папського представника у Колумбії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.