Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До митрополичої базиліки Львова завітав кардинал Ґвалтьєро Бассетті
16:51 Субота 0 554
14-07-2018, 16:51

До митрополичої базиліки Львова завітав кардинал Ґвалтьєро Бассетті

Зранку 14 липня в рамах відвідин Львова кардинал Ґвалтьєро Бассетті, очільник Конференції єпископів Італії, і єпископ Вітторіо Франческо Віола завітали до митрополичої базиліки РКЦ. Разом зі священиками вони помолилися за мир в Україні біля мощей святого Йоана Павла ІІ і святого єпископа Йосифа Більчевського. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Гостям з Італії також розповіли про історію катедри та про святих львівської архідієцезії.

Нагадуємо, що у п’ятницю, 13 липня 2018 року, розпочався кільденний візит кардинала Ґвалтьєро Бассетті в Україну. Голову Конференції єпископів Італії супроводжує єпископ Вітторіо Франческо Віола. Відповідаючи на запрошення Глави УГКЦ, Блаженнішого Святослава, кардинал Бассетті візьме участь у загальнонаціональній прощі до Марійного санктуарію в Зарваниці, що на Тернопільщині, з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі-України.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:49 Середа 0 84 Меса мира в митрополичій базиліці у Львові 16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії. Як і щороку, священики з’їхалися до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Месу мира.