Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До митрополичої базиліки Львова завітав кардинал Ґвалтьєро Бассетті
16:51 Субота 0 391
14-07-2018, 16:51

До митрополичої базиліки Львова завітав кардинал Ґвалтьєро Бассетті

Зранку 14 липня в рамах відвідин Львова кардинал Ґвалтьєро Бассетті, очільник Конференції єпископів Італії, і єпископ Вітторіо Франческо Віола завітали до митрополичої базиліки РКЦ. Разом зі священиками вони помолилися за мир в Україні біля мощей святого Йоана Павла ІІ і святого єпископа Йосифа Більчевського. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Гостям з Італії також розповіли про історію катедри та про святих львівської архідієцезії.

Нагадуємо, що у п’ятницю, 13 липня 2018 року, розпочався кільденний візит кардинала Ґвалтьєро Бассетті в Україну. Голову Конференції єпископів Італії супроводжує єпископ Вітторіо Франческо Віола. Відповідаючи на запрошення Глави УГКЦ, Блаженнішого Святослава, кардинал Бассетті візьме участь у загальнонаціональній прощі до Марійного санктуарію в Зарваниці, що на Тернопільщині, з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі-України.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.