Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво до Більшівців із єпископом Едуардом Кавою
15:26 Субота 0 127
14-07-2018, 15:26

Паломництво до Більшівців із єпископом Едуардом Кавою

13 липня на теренах Тернопільської й Івано-Франківської областей єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава зустрівся з трьома групами паломників, які з Кам’янки-Бузької, Львова й Тернополя ідуть у пішому паломництві до Матері Божої Більшівцівської. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

14 липня єпископ Едвард Кава зустрінеться з групами паломників, які йдуть зі Снятина та з Івано-Франківська, а ввечері в санктуарії Матері Божої Більшівцівської очолить Месу для всіх прибулих паломників.

Головні урочистості в неділю, 15 липня, очолить голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні, архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.