Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон кардинала Жана-Луї Торана
17:31 Четвер 0 264
12-07-2018, 17:31

Похорон кардинала Жана-Луї Торана

Уранці 12 липня 2018 року в апсиді папської базиліки святого Петра у Ватикані відбулися похоронні богослужіння за кардинала Жана-Луї Торана, президента Папської ради міжрелігійного діалогу.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Заупокійну Літургію очолив кардинал Анджело Содано, декан Колегії кардиналів, у співслужінні з численними кардиналами, архієпископами, єпископами і священиками. У Месі, відслуженій латинською мовою, узяв участь Його Святість Папа Франциск, який очолив обряд останнього прощання (Commendatio et Valedictio).

Нагадаємо, що кардинал Торан спочив у Господі на 76-му році життя 5 липня цього року в США, де перебував на лікуванні. Протягом тривалого часу він змагався із хворобою Паркінсона.

Тепер до Колегії кардиналів належать 225 членів, із яких 124 – це кардинали-виборці, а 101 – кардинали, які з огляду на вік не мають права на участь у конклаві.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 103 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.