Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітав учасників Паломництва довіри на землі
09:31 П'ятниця 0 352
29-12-2017, 09:31

Папа привітав учасників Паломництва довіри на землі

Нехай Святий Дух допомагає католицькій, протестантській і православній молоді взаємно збагачуватися розмаїттям дарів, отриманих усіма Христовими учнями, аби свідчити, що нас єднає радість Євангелія. Таке побажання Папи Франциска знаходимо в посланні, яке кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від його імені учасникам 40-го Паломництва довіри на землі, організованого екуменічною спільнотою з Тезе.
Радіо Ватикану повідомляє, що кардинал Паролін, звертаючись до юнаків і дівчат з усієї Європи та з інших континентів, які, «підтримувані бажанням спільно віднайти джерела радості», зібрались у Базелі, де перетинаються Швейцарія, Німеччина та Франція, зазначив, що Папа Франциск запевняє їх «у своїй глибокій духовній близькості». В адже Апостольському повчанні «Evangelii gaudium» Понтифік писав: «Радість Євангелія наповнює серце та все життя тих, хто зустрічається з Ісусом. Ті, хто дозволяє, щоб Він їх спас, визволяються від гріха, смутку, внутрішньої порожнечі, ізоляції. З Ісусом Христом завжди народжується і відроджується радість».

Святий Отець схвалює рішення молоді взяти участь у цій зустрічі, щоби «прийняти та поглибити благовість Ісуса, яка є джерелом радості для всіх, хто для неї відкриває серце». Він також дякує юнакам і дівчатам за те, що вони «відповіли на Господній заклик, який об’єднує всіх у радості Його любові».

«Папа заохочує вас, – читаємо в посланні, – дозволити тій радості, яка народжується з дружби з Ісусом, оселитись у ваших серцях – радості, яка ніколи не замикається ні для ближніх, ні для страждань цього світу. Він заохочує вас перебувати в єдності з Господом через молитву та слухання Його слова, аби Він міг допомогти вам використати свої таланти для того, щоб зростала “культура милосердя, ґрунтована на поновному відкритті зустрічі з іншими людьми, культура, в якій ніхто не дивитиметься байдуже на іншого та не відводитиме погляду, коли бачить страждання братів і сестер” (Апостольський лист Misericordia et misera)».

Святий Отець молиться до Святого Духа, аби Він «допоміг протестантській, католицькій і православній молоді втішатися та збагачуватися розмаїттям дарів, даних усім Христовим учням, аби показати, що радість Євангелія єднає нас, виходячи за межі всіх ран, завданих поділами».

По темі:
Потрійна молодіжна столиця Європи. Розпочинається 40-ве Паломництво довіри на землі
Молитва про мир з братами із Тезе у катедрі Успіння ПДМ у Львові
Тезе: 12 років тому загинув бр. Роже Шюц, засновник спільноти

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:28 Субота 0 54 Синод: допомогти молоді бути світлом серед темряви Зосередження, слухання та зворушення – така атмосфера панувала в залі засідань Синоду єпископів під час пообідньлї зустрічі 11 жовтня, коли промовляли представники молоді, які беруть участь у Синоді як спостерігачі. Вони розповіли про реальність, у якій живуть, про своє прагнення бути «світлом серед темряви» та служителями Євангелія в публічній сфері, наголошуючи на праві на мир і стабільність, яке часто вважають самозрозумілим, але якого чимало з них позбавлені.