Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Потрійна молодіжна столиця Європи. Розпочинається 40-ве Паломництво довіри на землі
16:54 Четвер 0 385
28-12-2017, 16:54

Потрійна молодіжна столиця Європи. Розпочинається 40-ве Паломництво довіри на землі

Три прикордонні містечка в центрі Європи стануть новорічною екуменічною молодіжною столицею континенту. Адже цього року молитовні зустрічі вже 40-го з черги новорічного Паломництва довіри на землі, організованого спільнотою з Тезе, яке триватиме від 28 грудня до 1 січня, відбуватимуться в Базелі (Швейцарія), але прочани зупиняться також у Лерраху (Німеччина) та Сен-Луї (Франція).
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Центральні заходи прийматиме швейцарське місто Базель. Великі спільні зустрічі відбуватимуться у спорткомплексі «St. Jakobshalle». Але той факт, що до організації заходу залучені три країни, робить цьогорічне паломництво особливим.

Настоятель спільноти Тезе брат Алоїз пояснив: «Після Іспанії та Латвії ми вирішили повернутися до серця Європи». До Швейцарії ця ініціатива прийде вдруге: 10 років тому таке паломництво відбувалося в Женеві. Базель – це важливий осередок Реформації, 500-річчя якої відзначали 2017 року. Швейцарцем, крім того, буз засновник спільноти брат Роже Шульц.

Три сусідні міста приймуть коло 20 тисяч молодих людей. Більшість паломників, як зазвичай під час таких заходів, проживатимуть у місцевих родинах, які виявили готовність прийняти їх. Дехто зупиниться у спортивних закладах – але ці прочани невибагливі, багатьом із них вистачає двох квадратних метрів для спального мішка та місця, аби щось поїсти. Основна ідея таких зустрічей – сприяти обмінові між учасниками та місцевим населенням. Дуже часто молодь, повернувшись додому, підтримує контакти з родинами, у яких гостювала.

По темі:
Єгипет: молодіжне паломництво зі спільнотою з Тезе
Тезе: 12 років тому загинув бр. Роже Шюц, засновник спільноти
Генеральний Секретар Синоду Єпископів кард. Балдіссері відвідав Тезе

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 222 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».