Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Паролін відвідає Росію
14:42 Четвер 0 395
20-07-2017, 14:42

Кардинал Паролін відвідає Росію

«Їду до Росії, як співробітник Папи. Як співробітник того, хто бажає будувати мости, щоб у світі зростала здатність взаєморозуміння й діалогу. Для будування атмосфери й середовища справедливості та миру», – сказав кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, коментуючи запланований на серпень візит до Російської Федерації, й зазначаючи: «Я піддамся проводові Святого Духа».
Цими думками один з найближчих співробітників Папи поділився в інтерв’ю в рамках спеціальної передачі італійського телеканалу «Rai Vaticano», що має назву «Франциск – Папа діалогу». «У випадку Росії, – пояснює кардинал Паролін, – будувати мости означає розвивати існуючі двосторонні стосунки, які заторкують життя Католицької Церкви та діалог з Православною Церквою. Але буде неможливо обминути контексту міжнародних стосунків, в яких Росія присутня дуже активно, як от тема Близького Сходу й Сирії чи України, країни, яку я відвідав минулого року».
Зупиняючись на дипломатичній діяльності Святого Престолу, яку, на його думку, Папа бажає бачити «включеною у дійсність цього світу», в якому необхідно «трудитися на користь миру, справедливості й розвитку», Державний Секретар Святого Престолу наголошує, що «діалог означає зустріч, взаємопізнання та зрозуміння. Це означає поставити себе на місце іншого, зрозуміти його точку зору. Віднайти сфери збігу та співпраці».
«Папа, – пояснює кардинал Паролін, – старається відкривати нові шляхи братерства. Він намагається доторкнутися серця людини», а тому «дуже наполягає на особистому наверненні та на значенні милосердя, що можуть здійснити також і терапевтичну роль у стосунках між народами й державами». Тому Папа, «розбиваючи стіни байдужості», сподівається «сприяти зростанню нових просторів для зустрічі й співпраці, маючи відправною точною найостанніших, ситуації матеріальної та духовної нужди».
Спеціальна передача телеканалу «Rai Vaticano» робить аналіз всіх дотеперішніх 19 Апостольських подорожей Папи Франциска, розглядаючи їх з точки зору теми діалогу. Своїми думками під час неї поділилися різні видатні особи. Передача вийшла в ефір 19 липня.
Джерело: Радіо Ватикану
                                                     
По темі:
Апостольський нунцій в РФ: для боротьби з тероризмом необхідна насамперед діагностика
Кардинал Паролін: Європа страждає від «глибокої недуги»
Кардинал Паролін: Послання Фатіми – це послання любові та покори

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Субота 0 76 Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.