Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отець Віктор Білоус відсвяткував ювілей
14:23 Середа 0 531
12-09-2018, 14:23

Отець Віктор Білоус відсвяткував ювілей

11 вересня 2018 року отець Віктор Білоус відсвяткував 40-річчя. Цього року отець став ректором Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку Хмельницької області, передавши обов’язки ректора в Інституті богословських наук отцеві Олегові Жаруку.
У свій День народження отець Віктор очолив Месу в каплиці Інституту богословських наук, де разом молилися викладачі та студенти, які приїхали на першу в цьому навчальному році сесію.


У проповіді він наголосив на тому, як важливо «розпізнавати та приймати в нашому житті Божий сюжет», тобто не покладатися лише на власні сили, а найперше довіряти Богові, відкриваючись до Його благодаті.

«Людина зріла прислухається до вказівок Головного Режисера, щоб побачити Його справжню волю щодо себе. Церква є голосом, який кличе. І коли ми разом починаємо грати кожен свою роль згідно з Божим планом, то Церква стає спільнотою, яка йде до спасіння».

Отець Віктор поділився думками щодо власного покликання й нових викликів, які постають перед ним. 


Наприкінці Меси колишній ректор інституту подякував працівникам і студентам за підтримку та співпрацю в розвитку навчального закладу, закликавши на всіх присутніх Боже благословення з подякою за новий навчальний рік та новий рік свого життя.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.