Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Віталій Скомаровський зустрівся з офіційною делегацією з Торуня
12:24 Середа 0 370
12-09-2018, 12:24

Єпископ Віталій Скомаровський зустрівся з офіційною делегацією з Торуня

У свято Народження Пресвятої Діви Марії, 8 вересня 2018 року, єпископ Луцький Віталій Скомаровський прийняв офіційну делегацію з Торуня (Польща) на чолі з паном Каролем Марією Войтасіком, радником міської ради, головою комісії у справах соціальної політики, здоров’я та культури.
Торунь – партнерське місто Луцька, особливо важливе для Луцької дієцезії, адже саме там, у підземеллях храму святого Якова, похований слуга Божий єпископ Адольф Петро Шельонжек, останній єпископ Луцької дієцезії за часів комуністичного переслідування Церкви, ув’язнений 1945 року, а пізніше, 1946 року, засланий до Польщі, де й помер. Пан Кароль Войтасік був одним із організаторів перевезення надгробної плити, яку луцькі священики встановили як дар вдячності на могилу свого пастиря.

Під час зустрічі були обговорені питання, важливі для життя Луцької дієцезії, зокрема щодо втілення соціальних проектів і допомоги нужденним вірним.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.