Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва про мир з братами із Тезе у катедрі Успіння ПДМ у Львові
12:30 Понеділок 0 411
23-10-2017, 12:30

Молитва про мир з братами із Тезе у катедрі Успіння ПДМ у Львові

У Львові гостювали брати з екуменічної спільноти Тезе. Їхня молитва у римсько-католицькій катедрі Успіння ПДМ, а також у греко-католицьких парафіях була завершенням молитовної подорожі через Україну.
Брат Бенуа і бр. Жан Домінік відвідали найбільші міста України, серед яких Киїів, Одесу, Дніпро, Житомир і Львів, щоб під час спільної екуменічної молитви молитися про мир в Україні.

Молитовні зустрічі організовані братами з Тезе викликають зацікавлення серед молодих людей. Молитва в дусі Тезе це передусім крик про мир і примирення. Як говорить брат Жан Даніель, котрий походить із Словаччини: «Молючись про мир в Україні та світі, ми молимося про мир в серці кожної людини. Так як ми співали Da pacem cordium – про мир в серцях просимо Тебе Господи. Звісно ми думаємо про мир, примирення та довіру».

У молитовній зустрічі у львівській катедрі також взяв участь архієпископ Мечислав Мокшицький, о. інфулат Юзеф Павлічек, а також священики і молодь з львівських парафій.


о. M. Кравєц SSP

Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
До Львова завітають брати з екуменічної спільноти Тезе
Єгипет: молодіжне паломництво зі спільнотою з Тезе
Тезе: 12 років тому загинув бр. Роже Шюц, засновник спільнотиЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:07 Четвер 0 59 «Я є Той, Хто є!»: реколекції для дівчат у Крисовичах 10–13 січня 2019 року в монастирі Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Крисовичах на Львівщині понад 30 дівчат зібралося, щоб пережити реколекції на тему присутності Бога в житті людини. «Я – Син Божий… Хліб життя… Світло світу… Добрий Пастир», – ці імена Господа Ісуса супроводжували їх під час духовних вправ.