Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 25-ліття францисканської провінції святого архангела Михаїла святкували в Житомирі
17:36 Середа 0 572
12-09-2018, 17:36

25-ліття францисканської провінції святого архангела Михаїла святкували в Житомирі

10 вересня в Житомирі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький відслужив Месу з нагоди 25-літнього ювілею встановлення офіційних структур францисканської провінції святого архангела Михаїла в Україні. Разом із францисканцями молився єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Митрополит Львівський, звертаючись до францисканців, нагадав слова їхнього засновника: «"Найвищий, усемогутній, добрий Господи, Твоя слава, хвала і честь і всяке благословення". З такими словами стаємо посеред францисканської спільноти, щоб прославити Бога і дякувати за 25 років із часу відновлення дороги миру й добра та утворення провінції святого архангела Михаїла в Україні».

На думку архієпископа, ці слова святого Франциска – найважливіша вказівка й мета служіння, ґрунтованого на Святому Писанні. «A воно промовляє сьогодні яскраво і виразно: "Уважайте добре, щоб ви не чинили ваших добрих вчинків перед людьми, які бачили б вас, а то не матимете нагороди в Отця вашого, що на небі". Будьте, отже, автентичні, правдиві в тому, що робите, і в тому, що будете робити!»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.