Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво «Легіону Марії» до бердичівського санктуарію
11:37 Понеділок 0 613
17-09-2018, 11:37

Паломництво «Легіону Марії» до бердичівського санктуарію

15 вересня 2018 року «Легіон Марії» прийшов із VI Паломництвом до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію.

Цього року до Бердичева прибули понад 170 легіонерів із Кам’янця-Подільського, Житомира, Шаргорода, Рівного, Києва, Луцька, Харкова й інших міст і містечок України. Усіх учасників гостинно зустрічала бердичівська спільнота «Легіону Марії». Гасло цьогорічного паломництва – «А Мати Його зберігала всі ці слова у Своєму серці».


Розпочалося паломництво з реєстрації та приватної молитви перед іконою Матері Божої Бердичівської. Далі у програмі були привітання паломників, молитва Тессери та Розарій.


Конференцію для учасників паломництва виголосив вікарії парафії святої Варвари в Бердичеві отець Сергій Серебровський. Після конференції паломники обмінялися свідченнями й думками у групах.


Центральною частиною паломництва була Служба Божа, яку очолив і виголосив проповідь єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Із ним співслужили господарі санктуарію брати босі кармеліти та священики, які прибули разом із паломниками. На початку Євхаристії усіх привітав настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD. 


На завершення Меси було зачитано Акт відання усіх легіонерів в Україні Непорочному Серцю Марії.


Далі на паломників чекав смачний обід, а опісля – година свідчення.

Завершилося паломництво молитвою за беатифікацію Френка Даффа, прославленням і благословенням.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.