Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » П’яте паломництво «Легіону Марії» до Бердичівського Санктуарію
11:50 Середа 0 1 505
27-09-2017, 11:50

П’яте паломництво «Легіону Марії» до Бердичівського Санктуарію

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулося П’яте паломництво руху «Легіону Марії».
Цього року до Бердичева прибули понад 200 легіонерів з Києва, Житомира, Львова, Кам’янець-Подільського, Чернівців, Броварів, Миколаєва, Чернігова, Бердичева, Новоград-Волинського, Хмельницького та інших міст. Гостинно у Бердичеві усіх паломників зустріла Президент Коміціуму Легіону Марії Київсько-Житомирської дієцезії у місті Житомирі Емма Підгорчук.
Гаслом цьогорічного паломництвом було «Нарешті Моє Непорочне Серце затріумфує» та було присвячення до 100-річчя об’явлень Матері Божої у Фатімі. Конференцію на цю тему для учасників виголосив отець Лаврентій Жезіцький OSPPE з Броварів.
Урочисту Службу Божу очолив Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович, а йому співслужили отці з різних парафії, які є відповідальними за «Легіон Марії» у своїх парафіях. Від імені господарів Санктуарія – братів Босих Кармелітів учасників паломництва привітав отець Павло Ферко OCD, заступник настоятеля Бердичівського Санктуарія.
Також під час паломництва відбувся спільний почастунок, зустріч легіонерів на тему «Як Непорочне Серце Марії діє в апостольсько-легіонерській праці», також учасники переглянули фільм по об’явлення Матері Божої у Фатімі, а також помолилися перед чудотворною Іконою Матері Божої Святого Скапулярія молитву про беатифікацію засновника руху Френка Даффа. На завершення бажаючі з рук отця Павла Ферка OCD змогли прийняти шату Марії - Святий Скапулярій.
Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія 

По темі:
Парафіяльне свято Воздвиження Всечесного Хреста у м. Олевськ
Досвід, щоб мати сили у часі криз
Мандрівка Легіону Марії для Ісуса Христа
Новини з України 12:01 Вівторок 0 130 Мешканка Закарпаття отримала відзнаку за 36-річне служіння в захристиї Служіння у захристії костелу у Вишкові для Марії Пуффлер виявилося сімейною справою. Разом із чоловіком вони допомагали у захристії з 1962 року. Після смерті чоловіка, вона продовжила служіння сама. А зараз при костелі допомагають її діти. 

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.