Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Дорога до святості – не для лінивих!
13:21 Вівторок 0 263
18-09-2018, 13:21

Папа: Дорога до святості – не для лінивих!

«Щоб завжди чинити добро, потрібні зусилля… Дорога до святості – не для лінивих!» – нагадав Папа Франциск через Твіттер у понеділок, 17 вересня 2018 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Про потребу перемагати лінощі Його Святість говорив наприкінці липня, зустрічаючись із учасниками 12-го Міжнародного паломництва міністрантів. Тоді юнак із Сербії запитав про те, як перетворювати служіння міністрантів на конкретні діла любові та шлях до святості.

«О так, потрібні зусилля, щоб завжди робити добро та ставати святими… Дорога святості – не для лінивих», – відповів тоді Папа. Він зауважив, що Ісус залишив нам просту програму того, «як прямувати до святості: заповідь любові до Бога і до ближнього». Потрібно намагатися «бути добре вкоріненими в дружбі з Богом», а щоб «конкретизувати» заповідь любові, Ісус залишив нам діла милосердя. «Це зобов’язальна дорога, доступна для всіх. Щоб робити діла милосердя, не потрібно закінчувати університети. Їх можуть робити всі. Вистачить, аби кожен із нас почав запитувати себе: що я сьогодні можу зробити, щоб вийти назустріч потребам ближнього?»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:43 Середа 0 95 «Мудрість часу»: Папа прагне підкреслити зв’язок поколінь під час Синоду про молодь «Мудрість часу» – так називається глобальний проект, покликаний сприяти оновленню союзу між поколіннями. Це також назва книжки, у якій зібрані життєві історії з коментарями Папи Франциска. Нарешті, це гасло, під яким у вівторок, 23 жовтня 2018 року, з нагоди Загальної асамблеї Синоду єпископів, у Папському інституті «Augustinianum» у Римі відбудеться зустріч Його Святості з молоддю та літніми людьми.