Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Паломництво чоловіків до Бердичівського санктуарію
10:08 Неділя 0 564
18-03-2018, 10:08

Паломництво чоловіків до Бердичівського санктуарію

17 березня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві закінчилося паломництво чоловіків. Щороку це паломництво відбувається з нагоди урочистості святого Йосипа, обручника Пресвятої Діви Марії.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, до Бердичева прибули понад 150 чоловіків із Києва, Житомира, Коростишева, Олевська, Новоград-Волинського, Корчака, Любара, Рокитного, Ружина, Першотравенська, Боярки й інших міст і містечок Київсько-Житомирської дієцезії, а також представники Кам’янець-Подільської дієцезії з Гвардійського.Гостинно зустрічали гостей господарі санктуарію – брати босі кармеліти та бердичівська спільнота чоловіків. Відповідальним за це паломництво вже вчетверте був отець Олег Сартаков, настоятель парафії в Корчаку, модератор Київсько-Житомирської дієцезії.

Почалося паломництво з реєстрації та представлення учасників. Із привітальним словом до них звернувся отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель бердичівського санктуарію. Далі отець Олег Сартаков виголосив для учасників цікаву конференцію, що ґрунтувалася на першій проповіді Папи Франциска. Отець Олег розповів про Братство святого Йосипа. Далі чоловіки під час ділення в групах обговорювали дідусів, після чого всі охочі могли поділитися свідоцтвом про своїх них.  Центральним моментом паломництва стала Служба Божа, яку очолив отець Андрій Бачинський SDB, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці з Коростишева. Із ним служили отець Олег Сартаков, отець Рафаїл Мишковський та інші священики, які прибули на паломництво.Наприкінці Літургії відбулося урочисте посвячення ікони святого Йосипа, яка зберігалася у селищі Корчак та буде подорожувати по парафіях на різноманітним зустрічах чоловічих спільнот.   

Також відбулася заступницька молитва, коли чоловіки поклавши один на одного руки перед образами Матері Божого Святого Скапулярію та Святого Йосипа разом зі священиками промовили 33 рази молитву «Отче Наш».Завершилося паломництво частуванням, яке приготувала гостинна бердичівська чоловіча спільнота, та Коронкою до Божого Милосердя.

Максим Железницький

За темою:

Великопісні реколекції в бердичівському санктуарії
Дієцезіальний день спільноти Руху «Світло-Життя» в Бердичеві
Паломництво Руху Назаретських Родин до Бердичева

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.