Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво чоловіків до Бердичівського санктуарію
10:08 Неділя 0 2 384
18-03-2018, 10:08

Паломництво чоловіків до Бердичівського санктуарію

17 березня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві закінчилося паломництво чоловіків. Щороку це паломництво відбувається з нагоди урочистості святого Йосипа, обручника Пресвятої Діви Марії.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, до Бердичева прибули понад 150 чоловіків із Києва, Житомира, Коростишева, Олевська, Новоград-Волинського, Корчака, Любара, Рокитного, Ружина, Першотравенська, Боярки й інших міст і містечок Київсько-Житомирської дієцезії, а також представники Кам’янець-Подільської дієцезії з Гвардійського.Гостинно зустрічали гостей господарі санктуарію – брати босі кармеліти та бердичівська спільнота чоловіків. Відповідальним за це паломництво вже вчетверте був отець Олег Сартаков, настоятель парафії в Корчаку, модератор Київсько-Житомирської дієцезії.

Почалося паломництво з реєстрації та представлення учасників. Із привітальним словом до них звернувся отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель бердичівського санктуарію. Далі отець Олег Сартаков виголосив для учасників цікаву конференцію, що ґрунтувалася на першій проповіді Папи Франциска. Отець Олег розповів про Братство святого Йосипа. Далі чоловіки під час ділення в групах обговорювали дідусів, після чого всі охочі могли поділитися свідоцтвом про своїх них.  Центральним моментом паломництва стала Служба Божа, яку очолив отець Андрій Бачинський SDB, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці з Коростишева. Із ним служили отець Олег Сартаков, отець Рафаїл Мишковський та інші священики, які прибули на паломництво.Наприкінці Літургії відбулося урочисте посвячення ікони святого Йосипа, яка зберігалася у селищі Корчак та буде подорожувати по парафіях на різноманітним зустрічах чоловічих спільнот.   

Також відбулася заступницька молитва, коли чоловіки поклавши один на одного руки перед образами Матері Божого Святого Скапулярію та Святого Йосипа разом зі священиками промовили 33 рази молитву «Отче Наш».Завершилося паломництво частуванням, яке приготувала гостинна бердичівська чоловіча спільнота, та Коронкою до Божого Милосердя.

Максим Железницький

За темою:

Великопісні реколекції в бердичівському санктуарії
Дієцезіальний день спільноти Руху «Світло-Життя» в Бердичеві
Паломництво Руху Назаретських Родин до Бердичева
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.