Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво з Жовкви до санктуарію в Кам’янці-Бузькій
13:49 Понеділок 0 325
17-09-2018, 13:49

Паломництво з Жовкви до санктуарію в Кам’янці-Бузькій

14 вересня 2018 року до санктуарію Вмираючого Господа Ісуса з Милятина в Кам’янці-Бузькій вирушила з Жовкви група піших паломників. Вони подолали понад 30-кілометровий шлях, ідучи на відпуст з нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста.
Про це розповідає парафія святого Лаврентія в Жовкві.

З ініціативи та благословення декана Жовківського отця прелата Юзефа Леговича паломники вже вкотре вирушили з Жовкви о 5-й ранку. Долаючи понад 30 кілометрів шляху, віряни прямували Надбужжям до Кам’янки-Бузької. Група з 14 парафіян зі Старої Скваряви та Жовкви під час ходи молилась у намірах Церкви, Львівської архідієцезії, парафії й особистих. Духівником і провідником паломників був отець Андрій Пеканець, вікарій у Жовкві.


Настоятель санктуарію отець Ґжеґож Зомбек, вітаючи паломників, зазначив, що християни різних конфесій століттями мандрували до чудотворної ікони Ісуса Милятинського, щоб шукати зцілення в ранах нашого Господа. Санктуарій у Кам’янці-Бузькій продовжує традицію прославлення Страстей Ісуса.


Після відпустової Меси паломники взяли участь у Євхаристійній ході вулицями міста та вшанували чудотворний образ Милятинського Ісуса. Кожен паломник міг пересвідчитись у гостинності господарів свята й ситим повернувся додому.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий