Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дієцезіальний день спільноти Руху «Світло-Життя» в Бердичеві
09:14 Понеділок 0 745
12-03-2018, 09:14

Дієцезіальний день спільноти Руху «Світло-Життя» в Бердичеві

10 березня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві відбувся день спільноти Руху «Світло-Життя» Київсько-Житомирської дієцезії. Тема цьогорічного дня спільноти – «Віддання Непорочній».
До Бердичева прибуло близько 200 членів Руху «Світло-Життя» з Житомира, Черняхова, Новограда-Волинського, Києва, Довбиша, Андрушівки, Хорошева й інших міст і містечок Київсько-Житомирської дієцезії. Приймали гостей бердичівські члени Руху й господарі санктуарію – брати босі кармеліти.Розпочався день із реєстрації, після якої з привітанням до учасників звернулася дієцезіальна пара Руху – Олена й Ігор Федорчуки. Замість отця Олега Сартакова, модератора спільноти в Київсько-Житомирській дієцезії, який не зміг прибути на зустріч, до Бердичева приїхав отець Петро Глувка, модератор спільноти в Кам’янець-Подільської дієцезії.


Програма продовжилася у верхньому храмі санктуарію, де конференцію про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії виголосив отець Максиміліан Подвіка OCD з Бердичева. Далі відбулися зустрічі у групах, особиста молитва й година свідчень.

Центром дієцезіального дня спільноти Руху «Світло-Життя» стала Служба Божа, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Йому співслужили отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель санктуарію, отець Віталій Бартов’як, декан Бердичівського деканату, отець Лаврентій Жезіцький OSPPE з Броварів та отець Петро Глувка. Отці Сергій Серебровський з Брусилова й Олександр Кушлак OSPPE з Ружина під час Меси сповідали.

На початку Літургії отець Рафаїл Мишковський OCD привітав єпископа, усіх прибулих священиків й учасників зустрічі.
Після Меси відбулося богослужіння «Гіркі Жалі» в рамах ініціативи Папи Римського Франциска «24 години для Господа».

Завершився день спільноти Руху «Світло-Життя» смачним почастунком, який приготували бердичівські господарі.

Максим Железницький

За темою:
43-тя Конгрегація відповідальних Руху Світло-Життя у Польщі
Всеукраїнське паломництво Круціяти Визволення людини
І Всеукраїнське паломництво спільноти дорослих «Дорогоцінна Перлина» руху «Світла Життя» до Матері Божої Бердичівської

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:40 Вівторок 0 53 Історія повернення Хреста до храму у місті Дубно 14 вересня 2019 року в нашій парафії святого Йоана Непомука у місто Дубно відбулося друге престольне свято: Воздвиження Всечесного Хреста, установлене як подяка Богу за збереження та повернення до костелу автентичного Хреста, втраченого – як усі думали, у часи комуністичної навали.