Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч Легіону Марії в Летичеві
11:21 П'ятниця 0 397
22-06-2018, 11:21

Зустріч Легіону Марії в Летичеві

Санктуарій Матері Божої Летичівської вже в 11 разів приймав легіонерів з усієї України. Вони приїхали, аби взяти участь у Школі Легіону Марії. 
Школа тривала з 14 до 17 червня 2018 року. У ній взяли участь 70 учасників і учасниць із різних міст і містечок: Львова, Києва, Миколаєва, Харкова, Чернівців, Житомира, Рівного, Луцька, Бердичева, Шаргороду, Дунаївців, Городка Подільського, Кам'янця-Подільського й околиць. У школі, як і щороку, активну участь брала сестра Елізабет з Австрії.

Також були присутні троє священиків христусовців, духовних наставників Легіону Марії: о. Рафаїл OFM, о. Ришард і о. Ярослав. О. Рафаїл служить у Шаргороді - між іншим є відповідальним за будівництво Хресної Дороги, о. Ришард приїхав із Житомира, о. Ярослав працює в Кам'янці-Подільському. Тема Школи була зосереджена на сучасній євангелізації «Радісно проголошуємо Євангеліє». Духовні конференції розкривали зміст 2 папських документів; «Радість Євангелія» та «Проголошуйте і величайте». Сестра Валентина приготувала молитовники та пісенники для школи, с. Оксана, с. Катерина та с. Маргерита подбали про підготовку тем для спільного обговорення. Були тренінги, зустрічі, навчання, молитви.


Усім добре запам'яталися вечірні Адорації, які під звуки гітари проводив о. Ришард. Не бракувало також спілкування та радощів, особливо в суботній веселий вечір.


А найважливішою, як завжди, була присутність Божої Матері, яка приймала нас у Своєму Санктуарії.

Дякуємо всім легіонерам, які не шкодували часу та енергії і приїхали на Школу. Дякуємо організаторам, господарям Летичівського Санктруарію. Богу за все нехай буде подяка!

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Легіон Марії в Україні.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса