Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Інавгурація навчально-катехитичного року в Сваляві на Закарпатті
10:09 Середа 0 257
19-09-2018, 10:09

Інавгурація навчально-катехитичного року в Сваляві на Закарпатті

Катехитичний рік у свалявській парафії Внебовзяття Пресвятої Богородиці, якою опікуються отці-сальваторіани, у філіях (Драчино, Підполоззя, Н. Грабівниця) розпочався з освячення шкільного приладдя і благословення дітей. Приблизно сотня дітей розпочала катехитичні заняття, які щотижня провадять сестри – дочки милосердя святого Вікентія де Поля.
Щонеділі о 13-й у храмі служать месу за участю дітей. Це особлива Літургія: діти беруть активну участь у всіх її частинах. За музичний супровід відповідає сестра Йоанна. На проповідь, яку священик заздалегідь готує у формі діалогу, дітлахи підходять ближче до вівтаря. На завершення Меси, після благословення, кожен отримує наліпку із зображенням фрагмента зі Святого Письма.


Нехай Святий Дух просвітлює всіх дітей, які вирішили вчитися в школі Ісуса, і нехай вони будуть витривалі у прагненні пізнавати Бога.

Наталія Могорита, Товариство святого Вікентія де Поля

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.