Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск зустрівся з Президентом Албанії
17:38 Вівторок 0 103
18-09-2018, 17:38

Папа Франциск зустрівся з Президентом Албанії

У понеділок, 17 вересня 2018 року, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці Президента Республіки Албанія Іліра Мету.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Ватиканський прес-центр повідомляє, що під час щирих розмов було наголошено на хороших стосунках між Албанією та Святим Престолом і згадано про працю місцевої католицької спільноти на користь албанського суспільства, зокрема молоді. Розмова точилася довкола тем спільного зацікавлення, між якими – важливість сприяння релігійній свободі та мирному співжиттю й витривалість у зусиллях на користь міжрелігійного та міжкультурного діалогу.

Згадано було також про поступ Албанії в інтеграції в Європейський Союз і розглянуто деякі питання з міжнародної сфери, зокрема ситуацію на західних Балканах.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Вівторок 0 120 Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку П’ять тисяч паломників із Сальвадору й Латинської Америки, які брали участь у канонізації святого Оскара Ромеро, 15 жовтня 2018 року зустрілися з Папою Франциском у залі Павла VI.