Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отець Валентин Розгон із Кам’янець-Подільської дієцезії призначений капеланом ХСП
10:16 Неділя 0 860
16-09-2018, 10:16

Отець Валентин Розгон із Кам’янець-Подільської дієцезії призначений капеланом ХСП

Наприкінці серпня отець Валентин Розгон декретом єпископа Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського був призначений на довготривале служіння на Донбасі як капелан Християнської служби порятунку. Причин для такого вибору єпископа було кілька.
По-перше, саме отець Валентин майже два роки тому став першим в історії ХСП католицьким священником, який прибув на ротацію в «сіру зону» й відслужив першу Месу на цій землі. Його ніхто не шукав, не переконував, не запрошував. Це була його ініціатива, особиста відповідь на заклик Бога. Згодом з отця взяли приклад десятки римо-католицьких священників і черниць.


По-друге, зараз отець Валентин має за плечима вже десяток короткострокових ротацій у складі тактичних груп служителів ХСП в Маріуполі й Авдіївці. Він тут свій для багатьох сотень людей, які його слухали, яких слухав він, яким він уділяв Святі Таїнства та життям свідчив про Бога. Отець Валентин знає й любить людей, які страждають від війни. І вони відкриваються назустріч, можливо, вперше по-справжньому довіряючи комусь серце й душу.


По-третє, отцеві вже довелося пройти через вогонь на скривавленій донецькій землі – і цей вогонь його не зупинив. І йдеться не про якусь метафору. На початку травня цього року отець був одним із трьох служителів, які з волі й милості Божої вижили в момент, коли автомобіль ХСП був знищений унаслідок ворожого обстрілу поблизу Опитного. Вижив, щоб далі йти за Ісусом туди, де буде потрібен.


Тож бажаємо отцю Валентинові Розгону благословенного служіння на Донбасі. Християнська служба порятунку дякує Господові, Який послав їй цього капелана.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:49 Середа 0 84 Меса мира в митрополичій базиліці у Львові 16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії. Як і щороку, священики з’їхалися до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Месу мира.