Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для священиків Луцької дієцезії
16:35 Понеділок 0 182
17-09-2018, 16:35

Реколекції для священиків Луцької дієцезії

10–14 вересня 2018 року в парафії святих Петра і Павла та Божого Милосердя в Рівному відбулися реколекції для священиків Луцької дієцезії.
За щорічною традицією, ці кілька днів духовної віднови розпочалися спільною Євхаристією, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський у співслужінні зі священиками Луцької дієцезії. Єпископ Віталій висловив щиру вдячність усім священикам за пастирську працю у парафіях. Під час Літургії особливою молитвою оточили отця прелата Владислава Чайку, настоятеля рівненської парафії, який саме святкував День народження.


Отець доктор Руслан Михалків, ректор Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, який провадив реколекції, під час духовних конференцій зосередив увагу на посланні до семи Церков із книги Одкровення святого Йоана, пов’язуючи цей фрагмент зі священицьким служінням.

Центром кожного дня були Євхаристія та спільна молитва. Месу звершували за вівтарем, за яким довго служив слуга Божий отець Серафим Кашуба OFMCap, невтомний пастир волинської землі. Священики також мали можливість поспілкуватися, поділитися досвідом і проблемами, адже реколекції – це зазвичай чудова нагода для братерської зустрічі.


На завершення реколекцій священики подякували отцю Русланові Михалківу за глибокі змістовні конференції та проголошення Божого слова. Не забракло і слів вдячності отцю прелату Владиславу Чайці за гостинність і щире серце.


Опісля відбулася організаційна зустріч для настоятелів, під час якої були обговорені важливі душпастирські справи.

Священики Луцької дієцезії дякують отцеві Руслану Михалківу, який відповів на запрошення та провів цьогорічні реколекції, а також отцю прелатові Владиславу Чайці та священикам і сестрам парафії святих Петра і Павла та Божого Милосердя в Рівному – за опіку й гостинність. Нехай Господь щедро вас винагородить!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий