Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у пленарному засіданні Асамблеї очільників Єпископських конференцій Європи
17:27 Понеділок 0 122
17-09-2018, 17:27

Архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у пленарному засіданні Асамблеї очільників Єпископських конференцій Європи

Голови Єпископських конференцій Європи зібралися в Познані (Польща) на щорічне пленарне засідання. Участь у зустрічі бере також архієпископ Мечислав Мокшицький, голова Конференції єпископів РКЦ в Україні.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Папа Франциск у листі вітає учасників пленарного засідання і просить єпископів «завжди знаходити нові шляхи втілення щедрої й відповідальної солідарності, прагнучи братерської співпраці в душпастирському служінні», і висловлює надію на те, що ця «важлива зустріч сприятиме зміцненню зв’язків між єпископами Європи й даватиме місії Церкви додатковий імпульс, особливо у служінні серед молодих людей, допомагаючи їм відкрити фундаментальний внесок віри в утворення єдності європейського континенту».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 225 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».