Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Пресвятої Богородиці в Жешуві за участю архієпископа Мечислава Мокшицького
14:37 Неділя 0 75
16-09-2018, 14:37

Урочистість Пресвятої Богородиці в Жешуві за участю архієпископа Мечислава Мокшицького

12 вересня 2018 року, в урочистість Жешівської Пресвятої Богородиці, архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисту Месу біля базиліки Успіння Діви Марії в Жешуві. Співслужили з ним місцеві єпископи, провінціал бернардинів отець Теофіл Чарняк і численні священики. На Євхаристії були представники міської влади й підкарпатського воєводства, військові, віряни.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Митрополит Львівський, посилаючись на слова, які Марія скерувала до Якова Адо та згадуючи 100-річчя польської незалежності, сказав: «Ми народ, над яким царює Марія, і можемо пишатися тим, що завжди почувалися біля Неї вільними».

Архієпископові подарували фігуру Ісуса Христа, Доброго Пастиря, а він передав місцевій громаді розарій із перлів, який належав святому Йоанові Павлу II.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:33 П'ятниця 0 59 Папа до провідників Церкви в Європі: Необхідно шукати нові шляхи для солідарності У Познані (Польща) від 13 до 16 вересня 2016 року триває Пленарна асамблея Ради єпископських конференцій Європи. Державний секретар Святого Престолу П’єтро Паролін передав її учасникам вітальне послання від Папи.