Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нікарагуа: заклик Апостольського Нунція від імені Папи про припинення насильства
17:56 Четвер 0 310
19-07-2018, 17:56

Нікарагуа: заклик Апостольського Нунція від імені Папи про припинення насильства

У Нікарагуа не припиняється насильство, пов’язане з протиурядовими протестами. Церква, Апостольська Столиця й міжнародна спільнота закликають припинити застосування сили й відновити національний діалог.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Апостольський Нунцій в Нікарагуа архієпископ Вальдемар Станіслав Зоммертаґ від імені Папи закликав припинити насилля, що триває в країні від 18 квітня цього року й уже призвело до смерті понад 360 людей. Кілька разів під час молитви «Ангел Господній» Папа Франциск особисто закликав до мирного подолання кризи в країні.

Опозиція вимагає відновлення демократичного ладу та відставки президента Даніеля Ортеґи, що перебуває при владі від 2007 року. Від 2017 року його дружина Росаріо Мурільо є віце-президентом країни.

«Неприпустимо вважати, що смерть і жертви насильства можуть вирішити політичну кризу і гарантувати мирне майбутнє й процвітання, – зазначає представник Папи в заяві, опублікованій у католицьких засобах комунікації Нікарагуа. – Оплакуючи всіх загиблих і молячись за їхні сім’ї, усіма своїми людськими й духовними силами звертаюсь із закликом до сумління всіх, аби досягнути перемир’я і сприяти негайному поверненню до національного діалогу, щоб разом шукати адекватне вихід із крили. Ми всі смиренно припадаємо під покров Пречистої Діви Марії, просячи в Неї допомоги, аби Вона провадила нашу улюблену країну».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий